2 Cities 1 Woman

Yaptım

İçim sevinçle dolu 🙂 Neden?

İlk yoga yaptığım o 2006-2007 kışı vardı ya, o zaman bizim sınıfta bir adam bu hareketi yapmıştı da ağzım açık kalmıştı. Bir gün yapabileceğimi hayal bile edemezdim. Benim gibi sportif ve de esnek olmayan bir tipin bir günde evde kendi disiplini ile her gün yoga yapacağına ihtimal vermezdim.

Crane-Crow-Pose1

İş o hareket. Veee bugün belki sadece 1 saniye kadar durabildim ama yaptım. yaptım. yaptım. Adrienle’le 29 uncu gün (dün iki tane yaptım anca kendime geldim çünkü) 3 de öncesi 32 inci yoga günümde yaptım.

İşte koskoca doktora tezine kalkışmama sırf yoga yüzünden cesaret edebiliyorum desem inanır mısınız?

Yogayı en çok bu yüzden seviyorum galiba, kendi sınırlarımı aşmama yardım ediyor. Hem de bunu çok yumuşak, nazik ve meditatif bir şekilde yapıyor.

Hepimize güzel bir hafta olsun.

Merhaba, Ben iki şehirden Zeynep. Kalbimin çeyreği 5 yıl önce ayrıldığım İstanbul'a ait. Sekizde biri büyüdüğüm Edirne'ye, geri kalanı da Vera kuşuma ve beyimle paylaştığımız evime sonra da Almanya'ya. Avukatım, Vera kuşumun anasıyım, beyimin karısıyım, büyük hayalciyim, çok gezerim, çok okurum, çok yazarım, bazen çok konuşur, bazen hiç konuşmam. Bazen şahane yazarım, bazen saçmalarım. Burası da benim her telden çaldığım kişisel günlüğüm gibi bir şey.

Yorumlar

  • Bir Cevap Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir