2 Cities 1 Woman

Mutlu Anne Ürünleri 3

İlk ve ikinci yazıyı şurada ve şurada bulabilirsiniz.

IMG_1341

Benim bugüne kadar en memnun kaldığım bebek havlusu Chakra’nın bu havlusu oldu. Chakra’dan bunun haricinde iki adet bebek havlusu almıştım, bir de hediye geldi oldu dört havlu ama ben bunu yıkadığım zamanlar hariç hep bunu kullandım. Şimdi yeni büyük boy havlu aldım Chakra’dan yine panço gibi giyilenlerden hala bu havluyu kullanıyorum.

IMG_1343IMG_1342

 

Gördüğünüz üzere bu kocaman bir havlu. Ben boynuma geçiriyorum Vera’yı kucağıma alıp alt taraftaki üçgeni de Vera’nın kafaya geçiriyorum. Çok pratik. Tesadüfen Ankara’da bir mağazalarında gördüm bir daha da denk gelmedim. Bir tane daha almak istedim, hediye almak istedim ama bulamadım.

IMG_1358

Vera’ya almadığım model ve marka suluk kalmadı. Çok samimi söylüyorum hiçbirini beğenmedi. Büyükler için olan bir mataramsıyı beğendi onu da çevirince su dökülüyordu. Çare Avent’in 1,5 yaş sonrası için olan bu suluğunda oldu. Bakmayın 1,5 yaş demesine biz bunu aylaaardır kullanıyoruz. Hatırlamıyorum bile ama Vera 9-10 aylıkken falan başladık sanırım. Pipetli, çevrilince dökülmüyor. 4 tane aldım ne içerse bununla veriyorum.

IMG_1347IMG_1346

Bu Trapez’i de Vera çok küçükken almıştık. Altına yatırıyorduk önceleri elleri ulaşmıyordu sadece bakıyordu. Düşünün o günlerden. Hala bile bazen oynuyor. Diğer kumaş oyun halılarına göre daha avantajlı çünkü her yere taşıyabilirsiniz. Örneğin bizim yatağımızda yatarken bunu koyuyorduk üstüne veya duş alacağım Vera’yı banyoda ana kucağına yatırıp üzerine de bunu hop herkes mutlu. Üstelik de tahta. Bulursanız kaçırmayın.

Merhaba, Ben iki şehirden Zeynep. Kalbimin çeyreği 5 yıl önce ayrıldığım İstanbul'a ait. Sekizde biri büyüdüğüm Edirne'ye, geri kalanı da Vera kuşuma ve beyimle paylaştığımız evime sonra da Almanya'ya. Avukatım, Vera kuşumun anasıyım, beyimin karısıyım, büyük hayalciyim, çok gezerim, çok okurum, çok yazarım, bazen çok konuşur, bazen hiç konuşmam. Bazen şahane yazarım, bazen saçmalarım. Burası da benim her telden çaldığım kişisel günlüğüm gibi bir şey.

Yorumlar

  • Geri İzleme: Mutlu Anne Ürünleri 4 | 2 Cities 1 Woman

  • Bir Cevap Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir