2 Cities 1 Woman

Lider Sensin

Blogumun da isim annesi olan Ayşe’den size zaman zaman bahsediyorum. Vera doğduğundan beri bir kişisel gelişim yolculuğundayım. Öncesi de var da bu sefer bambaşka, hem de organik olarak gelişti. Çocuk sahibi olan hemen hemen herkes benzer süreçlerden geçiyor sanırım. Hayatımda kendimi çok güzel bir yerde görmem, şükranla dolu olmam, kendimle barışmam Vera ile büyük ivme kazandı. Bambaşka bir boyuta geçmeye başladım sanki. Nirvanaya erip ulvi bir insan olmadım elbette ama beni çok memnun edin bir gelişim sürecindeyim. Elbette sonu yok. Siz de bilirsiniz ki büyüme bazen sancılı oluyor. O geçiş döneminde bazen insan allak bullak olabiliyor. Hele bir de yeni bebek sahibi olup fiziksel yorgunluk ve manevi olarak da büyük bir değişim gerçekleşince. İşte böyle bir dönemde, Vera 4 aylık civarıyken Ayşe beni Bremen’de ziyaret etmişti. O zamanlar o da koçluk yolculuğuna yeni başlamıştı. Hamburg’a gezmeye gittiğimiz bir gün, Vera arabasında uyurken, biz kahvemizi içerken Ayşe bana el verdi, yüreğime dokundu.

IMG_0994

O günden sonra ne zaman sallansam Ayşe’den koçluk aldım, hala da alıyorum. İçimdeki yolculuğumda bana çok yardımcı oldu. Size de olmasını istiyorum.

O da kendi yolculuğunda çok yol katetti. Bireysel danışmalık dışında kurumsal eğitimler de vermeye başladı. Bir süredir de Lider Sensin misyonu ile seminerler de vermeye başladı. Koçluk, eğitim ve danışmanlık yoluyla bireylerin, “kendi daha iyi versiyonlarıyla” tanıştığı ve daha iyi bir hayat yaşadığı; hep “bir”likte verim, duyarlılık ve mutlulukla yaşadığımız daha iyi bir dünya hayal eden iki arkadaş, daha çok insan hayatının lideri olsun hayalinizden yola çıkarak Lider Sensin oluşuma baş koymuşlar. Hayallerini gerçekleştiren bu iki kadının sizin hayallerinizin gerçekleşmesine de yardım etmesini isterseniz 20 Haziran’da sizi Koçpera’ya bekliyorlar.

IMG_0995

20 HAZİRAN’DA DA LİDER SENSİN! 
6 Haziran’daki Lider 101 sınıfımızın erken dolması nedeniyle katılamayanlardan gelen talep üzerine Lider 101’in yeni sınıfını 20 Haziran’da açıyoruz! Eğitim programımızın devamına bu harika grupla devam etmek istiyorsanız acele edin, sınıflarımızın çok çabuk dolduğu doğrudur 🙂
SEN DE BİZE KATIL ! 
Hayatının lideri olmak isteyen bu kadar çok insana tutku ve enerjimizi geçirebildiğimiz için çok mutlu ve umutluyuz.
Ön kayıt ve detaylı bilgi için: 0532 645 99 35 ve 0532 476 72 94’den bize ulaşabilirsin.
Dileriz 20 Haziran’ı kendine ayırır ve bizlerle olursun. Çünkü sen değişirsen, “dünya”n değişir!

MİSYONUMUZ & HAYALİMİZ 

“Lider Sensin” programını hayatının lideri olmak isteyenler için tasarladık. Bu program sadece iş hayatında lider olmak isteyenlerin değil, yaşabileceği hayatın en iyisini her alanda yaşamak isteyenlerin programı!
Koçluk bizim hem işimiz hem de tutkumuz; hayatı yaşayış biçimimiz. Bireylere ve takımlara daha iyi bir hayat yaşayabilmeleri için katkı sunuyoruz.

MİSYONUMUZ | Farkındalık yaratmak.

HAYALİMİZ | Daha iyi bir yaşam.

Koçluk, eğitim ve danışmanlık yoluyla bireylerin, “kendi daha iyi versiyonlarıyla” tanıştığı ve daha iyi bir hayat yaşadığı; hep “bir”likte verim, duyarlılık ve mutlulukla yaşadığımız daha iyi bir dünya hayal ediyoruz. Daha çok insan hayatının lideri olsun hayalimizden yola çıkarak, tutkuyla çalışıyoruz.

Sevgilerimizle,
Ayşe Yazgan ve Gülen Gündüz Yılmaz
Lider Sensin Kurucu Eğitmenleri

IMG_0996

Siz kendiniz için bir şeyler yapmanın zamanının geldiğini düşünüyorsanız, hayatınızın kontrolünü elinize almak için bir adım atın. Hayallerinizi gerçekleştirmek sandığınız kadar zor değil.

Merhaba, Ben iki şehirden Zeynep. Kalbimin çeyreği 5 yıl önce ayrıldığım İstanbul'a ait. Sekizde biri büyüdüğüm Edirne'ye, geri kalanı da Vera kuşuma ve beyimle paylaştığımız evime sonra da Almanya'ya. Avukatım, Vera kuşumun anasıyım, beyimin karısıyım, büyük hayalciyim, çok gezerim, çok okurum, çok yazarım, bazen çok konuşur, bazen hiç konuşmam. Bazen şahane yazarım, bazen saçmalarım. Burası da benim her telden çaldığım kişisel günlüğüm gibi bir şey.

Yorumlar

  • Bir Cevap Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir