2 Cities 1 Woman

Kuru Şampuan

Ben şu anda Klorane kullanıyorum. Daha önce Sephora’nın kendi markasını ve adını hatırlamadığım başka markalar da kullandım. Açıkçası çok farklı değillerdi, o yüzden ne bulursanız alın diyeceğim zira hayat kurtaran ürünler.

unnamed
Saçınızın illa yağlanmasına da gerek yok malum saçı her gün yıkamak zararlı. İkinci günler sönük olan saçları havalandırmka için birebir. Hatta sırf şekil vermek için bile kullanılabilir, çünkü kendisi bir nevi pudralı saç spreyi. Saçınızı öne atın spreyi sıkın, elinizle kurcalayın, pudralar beyaz beyaz kalmasın dağılsın, kafayı geriye atıp biraz daha kurcalayın, tamaaam bitti. Şimdi asansörden çıkan Cindy Crawford gibi havalı havalı yüreyebilirsiniz. Heh yaşım da çıktı meydana. Ben o reklama özenerek yaptım bütün kariyerimi ne diyorsunuz siz ne düğün hayal ettim ne gelinlik. Varsa yoksa döpiyesli iş kadını hayal ettim kendimi 🙂
Sevgili Loreal bak eski reklamların sosyal sorumluluk projesi gibiymiş yine o günlere dön. Bir dost.

Merhaba, Ben iki şehirden Zeynep. Kalbimin çeyreği 5 yıl önce ayrıldığım İstanbul'a ait. Sekizde biri büyüdüğüm Edirne'ye, geri kalanı da Vera kuşuma ve beyimle paylaştığımız evime sonra da Almanya'ya. Avukatım, Vera kuşumun anasıyım, beyimin karısıyım, büyük hayalciyim, çok gezerim, çok okurum, çok yazarım, bazen çok konuşur, bazen hiç konuşmam. Bazen şahane yazarım, bazen saçmalarım. Burası da benim her telden çaldığım kişisel günlüğüm gibi bir şey.

Yorumlar

  • Geri İzleme: Nasıl Daha Bakımlı Görünebilirsiniz? | 2 Cities 1 Woman

  • Bir Cevap Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir