2 Cities 1 Woman

İnstagram Takibi

Zaman zaman instagramda beğenerek takip ettiğim kişilerden bahsedeceğim size. Bunlardan biri Pınar Sabancı. Bir kere çok güzel sağlıklı tarifleri var. Zaten bunu bir iş haline dönüştürmüş ve Misa mutfağı kurmuş. Web sitesini heyecanla bekliyorum çünkü tarifler orada da yer alacakmış. Instagramdan daha detaylı olur kesin ve bulması da daha kolay olur tabi. Koskoca Sabancıları bu kadar bekleten web designerını da tebrik ediyorum.

IMG_9225IMG_9226

Yanlız aralarda sanki çocuğunun iki dadısı ve evde de binbeşyüz tane hizmetçisi yokmuş gibi postlarını gereksiz buluyorum ama olsun o da insan neticede. Fakat dünyanın  en içten gülümsemelerinden birine sahip olduğu için ben seviyorum bu kadını. Kesin çok pozitif bir insan belli.

Eğer siz de sağlıklı ve alternatif tariflerle ilgileniyorsanız tavsiye ederim.

Önce kocaman plazalarda çalışan işkolik bir avukattım. Yüksek ökçelerim üzerinde ise tam bir “Sosyal Kelebek“. Sonra aşık oldum, Ale’ye… Evlendim… İstanbul’u bıraktım, Bremen’e taşındım. Bir de baktım “Domestik” olmuşum. Sonra ise anne… Vera’nın annesi… Şimdi yeniden hayata karışma zamanı. Ve işte karşınızdayım, iki şehirden Zeynep, anne, kadın, avukat, insan, okur yazar, öğrenmeye aç, seyahate aşık...

Yorumlar

  • Geri İzleme: Bloggerlara Güven Azaldı mı? | 2 Cities 1 Woman

  • Bir Cevap Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir