2 Cities 1 Woman

Gül Kokulu Fas

Fas’ta hiç bulunmadım ama nedense bana büyülü bir ülkeymiş gibi geliyor. Tanca’yı çok merak ediyorum mesela. Marakeş’i de öyle. Biraz da Casablanca’yı. Çöllerini de. Bu kış gitsem mi diye baktım ama onun yerine Seyşeller’de karar kıldım. Belki önümüzdeki kış için Fas planı yapabilirim. Ama her halükarda gelecek destinasyon hayalim Fas.

Morocco-Rose-Festival

Kardeşim Elif ve bir arkadaşı Fas’a bir gezi düzenliyorlar. Daha önce bahsetmiştim Elif kokulara çok meraklı, o yüzden de kokular hakkında anlatacak çok şeyi var. Instagramda da yazmıştım Seyşeller’i bir koku ile tanımla deseniz, mango derim. Sonra belki biraz da hindistancevizi ve papaya ama en çok mango. Fas’a gitmediğim için yorum yapamayacağım, Fas gül kokulu mu yoksa başka kokuları da var mıdır karakteristik ama siz de kardeşimle birlikte Fas’ta kokuların izini sürmek isterseniz detaylar burada.

Elif Gündoğdu ile FAS

Sizce de çok heyecan verici değil mi? Büyülü Fas’ta büyülü zamanlar dilerim 🙂

Önce kocaman plazalarda çalışan işkolik bir avukattım. Yüksek ökçelerim üzerinde ise tam bir “Sosyal Kelebek“. Sonra aşık oldum, Ale’ye… Evlendim… İstanbul’u bıraktım, Bremen’e taşındım. Bir de baktım “Domestik” olmuşum. Sonra ise anne… Vera’nın annesi… Şimdi yeniden hayata karışma zamanı. Ve işte karşınızdayım, iki şehirden Zeynep, anne, kadın, avukat, insan, okur yazar, öğrenmeye aç, seyahate aşık...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir