2 Cities 1 Woman

Eskiye Rağbet

Instagramda yazmıştım ama size bahsetmemiştim sanırım. Bu seneki doğumgünümde bana hediye alacağını bildiğim İrem’e şöyle bir öneri getirdim. Bana kesinlikle yeni bir şey almanı istemiyorum. Evde duran, asla kullanmadığın ama bir sebepten de vermeye kıyamadığın bir eşyanı ver bana. Böylece hem senin atmaya/vermeye kıyamadığın eşyan değerlensin hem de ben her daim zevkine güvendiğim canım dostumdan bir hatıra edineyim.  İşte karşınıda yeni chanel güneş gözlüklerim 🙂 Tabi yeni dediğim ağustos muhabbeti bu 🙂

IMG_8574

Kardeşim de malum niş parfümcü bana parfüm alacaktı ben de ona çok parfümün var yeni alma bana sendekilerden birini ver dedim. Aşırı beğenerek kullandığım İngiliz niş parfüm evi Shay & Blue’nun salatalık ve bademli kokusunu hediye etti. Geçen gün firmayı inceledim, karpuzlu, limonlu, portakallı ve incirli kokuları da var. Tam benlik yani.

IMG_0643

Elbet bu fikri herkesle yapamazsınız ama yakınlarınızla yapabilirsiniz. Bence yapın çok güzel fikir çok da mutluluk verici.

IMG_8523

Bu yıl instagramda yaptığım yılbaşı hediye çekilişinde ben de 2007 yılında aldığım ve sadece bir kez giydiğim çok kıymetli pek güzel ayakkabılarımı hediye etmiştim.

Önce kocaman plazalarda çalışan işkolik bir avukattım. Yüksek ökçelerim üzerinde ise tam bir “Sosyal Kelebek“. Sonra aşık oldum, Ale’ye… Evlendim… İstanbul’u bıraktım, Bremen’e taşındım. Bir de baktım “Domestik” olmuşum. Sonra ise anne… Vera’nın annesi… Şimdi yeniden hayata karışma zamanı. Ve işte karşınızdayım, iki şehirden Zeynep, anne, kadın, avukat, insan, okur yazar, öğrenmeye aç, seyahate aşık...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir