2 Cities 1 Woman

Bizde durumlar böyle siz nasılsınız?

Herkes gibi ben de üzgün ve endişeliyim. Bir yandan Vera’yı nasıl bir geleceğin beklediğini düşünüp korkuyor, diğer yandan tam da Vera’nın kendisi bana müthiş bir yaşama enerjisi ve umut veriyor. Aynı zamanda kreş tatil olduğu için çok da yoruluyorum 🙂 kendim için sıfır zaman.

Sonunda buralara da yaz geldi. Arabam olduğu için binlerce şükür bu sıcaklarda rahat rahat havuza, çiftliklere, market alışverişine vs gidebiliyoruz (market alışverişinin hayatımın tam merkezinde ne kadar önemli bir yeri olduğu gerçeği :).

Tam da istediğimiz gibi bir evi bulmuş, başka bir şehre taşınacakken Bremen muhtarı olmama ramak kaldığını farketmem. Gittiğim her yerde bir sürü arkadaşımla karşılaşmam ve tam da böyleyken yeniden başlamak 🙂 ve işte tam da bu yüzden korkmamak.

Bizde durumlar böyle siz nasılsınız?

Merhaba, Ben iki şehirden Zeynep. Kalbimin çeyreği 5 yıl önce ayrıldığım İstanbul'a ait. Sekizde biri büyüdüğüm Edirne'ye, geri kalanı da Vera kuşuma ve beyimle paylaştığımız evime sonra da Almanya'ya. Avukatım, Vera kuşumun anasıyım, beyimin karısıyım, büyük hayalciyim, çok gezerim, çok okurum, çok yazarım, bazen çok konuşur, bazen hiç konuşmam. Bazen şahane yazarım, bazen saçmalarım. Burası da benim her telden çaldığım kişisel günlüğüm gibi bir şey.

Yorumlar

  • Bir Cevap Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir