2 Cities 1 Woman

Bebekle San Fransisco

Daha önce sevdiğim bloglarda bahsettiğim Şehrin Çocuk Hali‘nde Vera ile geçen yaz yaptığımız San Fransisco seyahatimizi anlattım. Yazıyı okumak isteyenler buraya tık tık. Ayrıca İstanbul’da yaşayanların Şehrin Çocuk Hali‘ni takip etmesini şiddetle tavsiye ederim zira şehirde çocukla katılabileceğiniz aktivitelerden bu sayede haberdar olabilirsiniz.

490644

Ayrıca Refikadan‘dan bugün bunları aldım. Çok güzeller değil mi? Hayır yurtdışına gönderim yapmıyorlar, babamın evine gönderdim. Yurtdışı kredi kartını da kabul etmiyorlar kardeşim aldı sağolsun. Kavanoz ve sepet almaya asla doyamacağım sanırım. Nasıl seviyorum bir bilseniz.

133341

 

Merhaba, Ben iki şehirden Zeynep. Kalbimin çeyreği 5 yıl önce ayrıldığım İstanbul'a ait. Sekizde biri büyüdüğüm Edirne'ye, geri kalanı da Vera kuşuma ve beyimle paylaştığımız evime sonra da Almanya'ya. Avukatım, Vera kuşumun anasıyım, beyimin karısıyım, büyük hayalciyim, çok gezerim, çok okurum, çok yazarım, bazen çok konuşur, bazen hiç konuşmam. Bazen şahane yazarım, bazen saçmalarım. Burası da benim her telden çaldığım kişisel günlüğüm gibi bir şey.

Yorumlar

  • elif

    şehrin çocuk hali bloğunun arka fonundaki kareler gözümü alıyor, daha rahatlatıcı bir şey olsa daha iyi sanki, göz illüzyon oyunu gibi gözümü yordu

    | Cevapla
  • Bir Cevap Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir