2 Cities 1 Woman

Bebek Arabası

Hamile olduğumu öğrendiğim gece saatlerce bebek arabası yorumları okumuştum internette. Bebekle ilgili olarak en çok bebek arabası üzerine araştırma yaptım sanırım. 2 kez Hamburg’a defalarca da Bremen’deki dükkanlara ziyaretlerde bulunduk. En sonunda Bugaboo Cameleon aldık ama alana kadar neler yaşadığımızı şurada, aldıktan sonraki memnuniyetimizi de şurada yazdığım için burada tekrar uzun uzadıya anlatmayacağım. Fakat Türkiye’de iki parça travel setler hep sıkıntı oldu, özellikle tek başımayken ve taksi kullandığım zamanlarda. O yüzden sadece seyahatlerde kullanmak için hafif, pratik ve ucuz bir baston model puset almaya karar verdik.

IMG_8905IMG_8904

Istanbul planlarımız gündeme gelince geçenlerde de gidip aldık. Mclaren ve Chicco arasında kaldıktan sonra Chicco yükte ve pahada hafif olduğundan kendisinde karar kıldık. Bu baston modelin adı lite way. Henüz kullanmadık ama açılıp kapanması Mclaren ile aynıydı. Sanırım kalite harici farkları yok ve hatta bu daha hafifti. Kullandıktan sonra tecrübemizi ayrıca yine yazacağım.

Merhaba, Ben iki şehirden Zeynep. Kalbimin çeyreği 5 yıl önce ayrıldığım İstanbul'a ait. Sekizde biri büyüdüğüm Edirne'ye, geri kalanı da Vera kuşuma ve beyimle paylaştığımız evime sonra da Almanya'ya. Avukatım, Vera kuşumun anasıyım, beyimin karısıyım, büyük hayalciyim, çok gezerim, çok okurum, çok yazarım, bazen çok konuşur, bazen hiç konuşmam. Bazen şahane yazarım, bazen saçmalarım. Burası da benim her telden çaldığım kişisel günlüğüm gibi bir şey.

Yorumlar

  • Geri İzleme: Bebekle / Çocukla Uçak Yolculuğu | 2 Cities 1 Woman

  • Bir Cevap Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir