2 Cities 1 Woman

Alisveris Tavsiyesi

Yurt disinda yasayan arkadaslarim, siye bugun bir tavsiyede bulunacagim. Eger ihtiyaciniz olan alisverisleriniyz varsa malum Euro cok artti, Beymenìn online alisveris istesinin outlet kisminda bizim cok uyguna gelecek dünya markasi kiyafetler bulabilirsiniz. Ben gecen kis gittigimde mesela normalde burda indirimda aldigim bir ayakkabiyi orada indirimda Euro”nun birden artmasi sebebiyle tam 70 Euro daha ucuza almistim. Bu is biraz sans isi tabi takp etmeniz lazim her zaman olmuyor ama denk gelirseniz epey uyguna alabileceginiz parcalar cikiyor.

Internetten sayfasindan da cok uzun suredir almak istedigim bir botu buranin yari fiyatina denk getirmistim mesela. Club Monaco sallar Yargici sallarin fiyatina mesela su anda. Ya da Stuart Weitzman”in cok begendigim sandaletleri 100 Euro civarilar.

Bu arada maalesef Beymen kendi urunlerinde eski kalitesini kaybetti. Keske kalitelerinden taviyz vermeselerdi. Bugün iyi kaliye kumasli kiyafet bulmak cok para verseniz bile cok zor. Eskiden nefid ipek bluylari olurdu mesela, bugün ayni bluzlari polyester. Yazik. Eskiden insan gibi boyda pamuklu sortlari olurdu. Artik onlari da uretmiyorlar pek. Bu yaz döt yanagi gösteryen sort bulmakta ne kadar zorlandim bir bilseniz. H&M”in erkek cocuk reyonundan sort aldim mesela kendime. Beymen duy sesimi eskiden urettiginiy sorltari ve kaliteli ipek, pamuklu ve yün kumaslari geri istiyoruz.

Ocak ayi da Turkiye”ye gitmek icin en iyi yaman bu arada cünkü her yer indirimde. Memleketimiz icin cok aci ama biz Euro zengini olarak gönlümüzce alisveris yapabiliriz.

Merhaba, Ben iki şehirden Zeynep. Kalbimin çeyreği 5 yıl önce ayrıldığım İstanbul'a ait. Sekizde biri büyüdüğüm Edirne'ye, geri kalanı da Vera kuşuma ve beyimle paylaştığımız evime sonra da Almanya'ya. Avukatım, Vera kuşumun anasıyım, beyimin karısıyım, büyük hayalciyim, çok gezerim, çok okurum, çok yazarım, bazen çok konuşur, bazen hiç konuşmam. Bazen şahane yazarım, bazen saçmalarım. Burası da benim her telden çaldığım kişisel günlüğüm gibi bir şey.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir